Pre telefónne čísla vo vašej lokalite (United States) použite www.shouldianswer.com

Kto vám volal z 232788050 ?

+421 2/327 880 50 pevná linka Slovakia, Bratislava

Hodnotenia 232788050

  • 1x negatívne

Kategórie 232788050

  • 1x Finančné služby - dlhový servis
Telefónne číslo 232788050 má negatívne hodnotenie. Máme jedno hodnotenie a recenzia pre toto telefónne číslo. Jeden užívateľ ho označil negatívne hodnotením. Toto by malo byť číslo pevnej linky. Možné zápisy telefónneho čísla sú +421 2/327 880 50, 004212/32788050, 02/327 880 50, 02/32788050, +421232788050, tel:+421-2-327-880-50, +421 232788050, 232788050

Ako blokovať toto číslo?

Máme pre vás jednoduché riešenie! Nainštalujte si našu bezplatnú bezpečnostnú aplikáciu do vášho mobilného telefonu a už navždy sa ochráňte pred nevyžiadanými telefonáty!

Recenzie 232788050

Pridajte Vaše hodnotenie

Volalo vám toto číslo? ?
Poslalo vám SMS? ?
Prijali ste tento hovor? ?
Dôvod neprijatia hovoru: ?
Hovorili ste s človekom? ?
Ponúkali vám nejakú novú službu alebo produkt? ?
Viete niečo o tomto čísle? ? Stlačte ÁNO len v prípade, že máte informácie z iného zdroja než sú tieto stránky! Ďakujeme.
Zvoľte hodnotenie: ?
Zvoľte kategóriu: ?
Máte o tomto čísle nejaké ďalšie informácie? ?
Ste si istí, že šlo o podvodný hovor? ? Ide o závažné označenie! Aby bolo hodnotenie publikované, musí byť dostatočne vyplnený popis a uvedený váš email.
Ako by ste pomenovali kategóriu pre toto číslo? ? Keďže nie je jasná kategória, vyplňte prosím taktiež titulok a popis, aby sme dokázali príspevok spracovať.
Bol tento hovor od súkromného čísla? ? Tieto stránky sú určené pre ochranu pred nevyžiadaným volaním. Súkromné čísla a osobné informácie sem vo väčšine prípadov nepatria.
Titulok: ? Napíšte čo najkratší a najvýstižnejsí popis tel. čísla. Napríklad: "TYO Banka" alebo "Ponuka ručníkov." Podrobný popis bude následovať.
Podrobný popis: ? Prosím NEPÍŠTE do príspevkov osobné údaje, vulgárne ani iné veci odporujúce právnym predpisom. Ďakujeme.
Odkiaľ máte informácie? ? Informácie z tejto stránky nie je potrebné zadávať.
Napíšte svoje meno ? Anonymné hodnotenia majú menšiu dôveryhodnosť. Napíšte prosím svoje meno alebo prezývku. Pokiaľ informácie riadne nevyplníte, môže byť miesto mena zobrazená časť vašej IP adresy.
Váš email ? Tento email nebude verejne dostupný. Jeho vyplnením nám umožníte vás kontaktovať.
Ďakujeme za informácie Náš systém príspevok spracuje a pokiaľ nájde problém, zverejní vaše hodnotenie ostatným. Ďakujeme a prajeme krásny deň!
Ďakujeme za informácie! Zatiaľ nemáme pre toto tel. číslo dostatok informácií. Ak ide o problémové číslo, naša komunita sem čoskoro hodnotenie pridá. Prispieť môžete aj vy, kedykoľvek získate informácie užitočné pre ostatných. Ďakujeme.
Nenechávajte si tieto informácie iba pre seba! Prostredníctvom nášho formulára popíšte skúsenosti a Pomôžete aj ostatným užívateľom. Ďakujeme za váš príspevok.

Finančné služby - dlhový servis nahlásil/a


Volala mi odtiaľ pani Spišáková a pýtala sa, či nepoznám pána Ladislava Kováča, či nebýva v mojom susedstve. Keď som jej povedal, že prečo by som jej to mal povedať, keby som to aj vedel a opýtal sa z akej spoločnosti volá, tak ukončila hovor. Volal som následne späť a pýtal som sa, že čo sú za spoločnosť, ale pani dookola verklíkovala že sú callcentrum pre správu pohľadávok a nepovie mi z akej spoločnosti volá. a to opakovane. Tak som sa jej poďakoval za "informáciu" a ukončil hovor. Neviem, čo je to za spoločnosť, ale určite nejaká pochybná, ktorá zbiera informácie od ľudí a sama sa nevie ani predstaviť. Určite negatívne hodnotenie. Aj keď mi toto zabralo kúsok môjho pracovného času, verím že to bude užitočné aspoň jednému človeku. Prajem pekný deň. Jano
1

Anna

Obťažuje číslo aj cez pracovnú dobu.

Ako blokovať toto číslo?

Máme pre vás jednoduché riešenie! Nainštalujte si našu bezplatnú bezpečnostnú aplikáciu do vášho mobilného telefonu a už navždy sa ochráňte pred nevyžiadanými telefonáty!

Pridať komentár