Pre telefónne čísla vo vašej lokalite (United States) použite www.shouldianswer.com

Kto vám volal z 915030195 ?

+421 915 030 195 mobilné číslo Slovakia

Hodnotenia 915030195

  • 4x negatívne

Kategórie 915030195

  • 4x Nekalé praktiky / Pokus o podvod
Telefónne číslo 915030195 má negatívne hodnotenie. Máme 4 hodnotení a recenzií pre toto telefónne číslo. 4 užívateľov ho označilo ako hodnotenie negatívne. Toto by malo byť mobilné telefónne číslo. Možné zápisy telefónneho čísla sú +421 915 030 195, 00421915030195, 0915 030 195, 0915030195, +421915030195, tel:+421-915-030-195, +421 915030195, 915030195

Ako blokovať toto číslo?

Máme pre vás jednoduché riešenie! Nainštalujte si našu bezplatnú bezpečnostnú aplikáciu do vášho mobilného telefonu a už navždy sa ochráňte pred nevyžiadanými telefonáty!

Recenzie 915030195

Pridajte Vaše hodnotenie

Volalo vám toto číslo? ?
Poslalo vám SMS? ?
Prijali ste tento hovor? ?
Dôvod neprijatia hovoru: ?
Hovorili ste s človekom? ?
Ponúkali vám nejakú novú službu alebo produkt? ?
Viete niečo o tomto čísle? ? Stlačte ÁNO len v prípade, že máte informácie z iného zdroja než sú tieto stránky! Ďakujeme.
Zvoľte hodnotenie: ?
Zvoľte kategóriu: ?
Máte o tomto čísle nejaké ďalšie informácie? ?
Ste si istí, že šlo o podvodný hovor? ? Ide o závažné označenie! Aby bolo hodnotenie publikované, musí byť dostatočne vyplnený popis a uvedený váš email.
Ako by ste pomenovali kategóriu pre toto číslo? ? Keďže nie je jasná kategória, vyplňte prosím taktiež titulok a popis, aby sme dokázali príspevok spracovať.
Bol tento hovor od súkromného čísla? ? Tieto stránky sú určené pre ochranu pred nevyžiadaným volaním. Súkromné čísla a osobné informácie sem vo väčšine prípadov nepatria.
Titulok: ? Napíšte čo najkratší a najvýstižnejsí popis tel. čísla. Napríklad: "TYO Banka" alebo "Ponuka ručníkov." Podrobný popis bude následovať.
Podrobný popis: ? Prosím NEPÍŠTE do príspevkov osobné údaje, vulgárne ani iné veci odporujúce právnym predpisom. Ďakujeme.
Odkiaľ máte informácie? ? Informácie z tejto stránky nie je potrebné zadávať.
Napíšte svoje meno ? Anonymné hodnotenia majú menšiu dôveryhodnosť. Napíšte prosím svoje meno alebo prezývku. Pokiaľ informácie riadne nevyplníte, môže byť miesto mena zobrazená časť vašej IP adresy.
Váš email ? Tento email nebude verejne dostupný. Jeho vyplnením nám umožníte vás kontaktovať.
Ďakujeme za informácie Náš systém príspevok spracuje a pokiaľ nájde problém, zverejní vaše hodnotenie ostatným. Ďakujeme a prajeme krásny deň!
Ďakujeme za informácie! Zatiaľ sme nazbierali 4 recenzií pre toto tel.číslo - hodnotenie nížšie pod formulárom. Snáď vám budú nápomocné. Prispieť môžete aj vy, vždy keď získate informácie užitečné pre ostatných. Děkujeme.
Nenechávajte si tieto informácie iba pre seba! Prostredníctvom nášho formulára popíšte skúsenosti a Pomôžete aj ostatným užívateľom. Ďakujeme za váš príspevok.

PODVOD - náhradne diely na auto (Nekalé praktiky / Pokus o podvod) nahlásil/a


Volajúci ponúka náhradné diely na auto. Peniaze žiada vopred. Po odoslaní peňazí na účet cez IB nepošle tovar. Po dožadovaní sa tovaru sa vyhovára na kadečo. Meno dotyčného je R. D. a spolupáchateľka je K. H. Ak ste mu už poslali peniaze vopred na účet a čakáte že vám príde tovar, tak rovno choďte podať trestné oznámenie za podvod, inak svoje peniaze nikdy neuvidíte. Spolu klamali ľudí aj cez podvodný e-shop AUTO-HEKA.
pred 13 mesiacmi

Nekalé praktiky / Pokus o podvod nahlásil/a


Podvodníci z TT.
pred 14 mesiacmi

Nekalé praktiky / Pokus o podvod nahlásil/a


Podvodníci s autodielmi, peniaze chcú vopred, tovaru nepošlú
pred 14 mesiacmi

Nekalé praktiky / Pokus o podvod nahlásil/a


Rómsky spoluobčan, ktorý ma čokoľvek čo zháňate, má to však háčik.Osobné prebratie tovaru neprichádza do úvahy a pošle ho iba pri prevode peňazí vopred na účet. Viete ako je to v dnešnej dobe, asi ho niekto oklamal tak nikomu neverí :D :D :D Diel vám nikdy nepríde, pán nemá problém vám zdvihnúť telefón alebo odpísať na sms avšak vždy má nachystanú výhovorku prečo vám to ešte neprišlo. Len prázdne sľuby a výhovorky. Nakoniec sa vám bude snažiť hrať na city aby ste ho ľutovali alebo sa vám bude vyhrážať, asi poľa toho ako sa vyspí. Neváhajte podať trestné oznámenie, po podaní TO vrátil peniaze. Inak ich nikdy neuvidíte. Už pre istotu zrušil aj podvodný eshop Auto Heka. Číslo je registrované na Herákovú, rok narodenia 1997, tú istú osobu na ktorú bol písaný aj eshop Auto Heka, takže spolupáchateľka. Dúfam že mi komentár zase zmaže admin ako na inej stránke, aspoň bude vidno že na Slovensku sa darí hlavne darmožráčom a podvodníkom. S pozdravom Tvoja Karma

Ako blokovať toto číslo?

Máme pre vás jednoduché riešenie! Nainštalujte si našu bezplatnú bezpečnostnú aplikáciu do vášho mobilného telefonu a už navždy sa ochráňte pred nevyžiadanými telefonáty!

Pridať komentár