Pre telefónne čísla vo vašej lokalite (United States) použite www.shouldianswer.com

Kto vám volal z 552302912 ?

+421 55/230 29 12 pevná linka Slovakia, Kosice

Hodnotenia 552302912

  • 1x negatívne

Kategórie 552302912

  • 1x Nekalé praktiky / Pokus o podvod
Telefónne číslo 552302912 má negatívne hodnotenie. Máme jedno hodnotenie a recenzia pre toto telefónne číslo. Jeden užívateľ ho označil negatívne hodnotením. Toto by malo byť číslo pevnej linky. Možné zápisy telefónneho čísla sú +421 55/230 29 12, 0042155/2302912, 055/230 29 12, 055/2302912, +421552302912, tel:+421-55-230-29-12, +421 552302912, 552302912

Ako blokovať toto číslo?

Máme pre vás jednoduché riešenie! Nainštalujte si našu bezplatnú bezpečnostnú aplikáciu do vášho mobilného telefonu a už navždy sa ochráňte pred nevyžiadanými telefonáty!

Recenzie 552302912

Pridajte Vaše hodnotenie

Volalo vám toto číslo? ?
Poslalo vám SMS? ?
Prijali ste tento hovor? ?
Dôvod neprijatia hovoru: ?
Hovorili ste s človekom? ?
Ponúkali vám nejakú novú službu alebo produkt? ?
Viete niečo o tomto čísle? ? Stlačte ÁNO len v prípade, že máte informácie z iného zdroja než sú tieto stránky! Ďakujeme.
Zvoľte hodnotenie: ?
Zvoľte kategóriu: ?
Máte o tomto čísle nejaké ďalšie informácie? ?
Ste si istí, že šlo o podvodný hovor? ? Ide o závažné označenie! Aby bolo hodnotenie publikované, musí byť dostatočne vyplnený popis a uvedený váš email.
Ako by ste pomenovali kategóriu pre toto číslo? ? Keďže nie je jasná kategória, vyplňte prosím taktiež titulok a popis, aby sme dokázali príspevok spracovať.
Bol tento hovor od súkromného čísla? ? Tieto stránky sú určené pre ochranu pred nevyžiadaným volaním. Súkromné čísla a osobné informácie sem vo väčšine prípadov nepatria.
Titulok: ? Napíšte čo najkratší a najvýstižnejsí popis tel. čísla. Napríklad: "TYO Banka" alebo "Ponuka ručníkov." Podrobný popis bude následovať.
Podrobný popis: ? Prosím NEPÍŠTE do príspevkov osobné údaje, vulgárne ani iné veci odporujúce právnym predpisom. Ďakujeme.
Odkiaľ máte informácie? ? Informácie z tejto stránky nie je potrebné zadávať.
Napíšte svoje meno ? Anonymné hodnotenia majú menšiu dôveryhodnosť. Napíšte prosím svoje meno alebo prezývku. Pokiaľ informácie riadne nevyplníte, môže byť miesto mena zobrazená časť vašej IP adresy.
Váš email ? Tento email nebude verejne dostupný. Jeho vyplnením nám umožníte vás kontaktovať.
Ďakujeme za informácie Náš systém príspevok spracuje a pokiaľ nájde problém, zverejní vaše hodnotenie ostatným. Ďakujeme a prajeme krásny deň!
Ďakujeme za informácie! Zatiaľ nemáme pre toto tel. číslo dostatok informácií. Ak ide o problémové číslo, naša komunita sem čoskoro hodnotenie pridá. Prispieť môžete aj vy, kedykoľvek získate informácie užitočné pre ostatných. Ďakujeme.
Nenechávajte si tieto informácie iba pre seba! Prostredníctvom nášho formulára popíšte skúsenosti a Pomôžete aj ostatným užívateľom. Ďakujeme za váš príspevok.

CVNZ - Neôveryhodná firma (Nekalé praktiky / Pokus o podvod) nahlásil/a


Nedůvěryhodné na ní je to, že "prodává" certifikáty, které jsou "certifikáty", tedy certifikáty v uvozovkách. Jde o matení pojmů, nebot certifikát stvrzuje cosi na základě certifikačního procesu, certifikační proces musí být podle legislativy, a to nejen legislativy ČR, ALE I EU!! garantován, udržován a soustavně přezkoumáván, zda opravdu spolehlivě funguje a zda certifikace dotčených entit stále jest platná. Tento proces je v EU dohledován organizacemi jako jest u nás ČIA - akreditační organizace. Z uvedeného vyplývá, že CERTIFIKÁT v EU je garantován a dohledován akreditačními organizacemi, které mají za povinnost "dohled" nad libovolným certifikačním procesem a tím pádem i nad PLATNOSTÍ certifikátů, generovaných tímto libovolným certifikačním procesem. Pokud společnost CVNK není akreditována podle platné legislativy EU a ČR, není Boha, který by stvrdil, že její "certifikáty" jsou platnými certifikáty ve smyslu obvyklém, tedy "stvrzovacími" dokumenty o určité neměnné garanci, udržované a neustále vylepšované kvalitě libovolné entity. Entitou může být jak produkt, tak osoba, tedy i osoba právnická, tedy firma. Z výše uvedeného snad každý porozumí, že certifikát v obchodní praxi, je něco zcela jiného než certifikát generovaný v HW pomocí SW a rozesílaný přes TCP/IP do jiného libovolného HW se SW. I tyto druhé certifikáty mohou být užity jistými entitami a obchodovány za účelem zisku, nicméně ta garantovaná KVALITA, ta tam po hříchu jaksi není. Tímto jest snad již každému, kdo to dočetl až sem, jasné, proč jest společnost CVNK nedůvěryhodnou společností v oblasti jakékoli EU / ČR certifikace. Měla by totiž být veřejně dohledatelná ve všech EU seznamech akreditovaných organizací, tedy organizací, které se profesionálně věnují podnikání v certifikačním businessu. Tedy ve veřejném seznamu akreditovaných organizací pro jednotlivé státy unie, ve kterých organizace obchodně působí.

Ako blokovať toto číslo?

Máme pre vás jednoduché riešenie! Nainštalujte si našu bezplatnú bezpečnostnú aplikáciu do vášho mobilného telefonu a už navždy sa ochráňte pred nevyžiadanými telefonáty!

Pridať komentár