Pre telefónne čísla vo vašej lokalite (United States) použite www.shouldianswer.com
Zatvoriť

Kto vám volal z 220912387 ?

+421 2/209 123 87 Slovakia, Bratislava
82 % negatívne
41 % Prezvonenie / Tichý hovor

Telefónne číslo je hodnotené negatívne.. Máme 22 hodnotenie a recenzie pre toto telefónne číslo. 18 užívateľov ho označilo ako hodnotenie negatívne a 4 užívateľov s neutrálne hodnotením. Toto telefónne číslo je označené ako 9x Prezvonenie / Tichý hovor, 8x Finančné služby, 3x Telemarketing, 1x Prieskum, 1x Nevyžiadaný hovor.

Toto by malo byť číslo pevnej linky.Možné zápisy telefónneho čísla sú +421 2/209 123 87, 004212/20912387, 02/209 123 87, 02/20912387, +421220912387, tel:+421-2-209-123-87, +421 220912387, 220912387.

Recenzie pre telefónne číslo 220912387

Nenechávajte si tieto informácie iba pre seba! Prostredníctvom nášho formulára popíšte skúsenosti a Pomôžete aj ostatným užívateľom. Ďakujeme za váš príspevok.
Pridajte Vaše hodnotenie
kliknite sem pre zobrazenie formulára
Prosím, zvoľte hodnotenie!
Prosím, zvoľte kategóriu!
Prosím zadajte svoje meno alebo prezývku!
Prosím, zadajte váš komentár!

Partner mBank (Prezvonenie / Tichý hovor) Jana


Cislo mi zvonilo, ale kym som vybrala mobil z vrecka, prestalo zvonit. Hned som volala naspat a nikto to nedvihol. Viackrat som sa neskor pokusala zavolat na to cislo a zistit kto mi volal, vzdy bezuspesne. Vecer som vygooglila, ze toto cislo patri partnerovi mBank, ktory vraj ma oznamovat klientom nove sluzby v ich ponuke. Zrejme ide o telemarketing pre mBank, ktory zabezpecuje nejaky ich externy partner.

Telemarketing Peter


Volali mi dvakrat. Prvykrat zena, odmietol som si vypocut ponuku benefitov "mbank",bol som v praci, nemal som cas. Na druhy den volali v rovnokom case, tento raz muz, arogantny, nutil ma vypocut si ponuku benefitov. Odmietol som, bol este arogantnejsi a pytal si odo mna datum narodenia. Nic som mu neposkytol a zlozil som. Mbank by mala tuto vec presetrit a spravit si poriadky.

Prezvonenie / Tichý hovor Ana


Iba prezvonili a zlozili

Prieskum Prego


odpovedať na otázky

mbank (Finančné služby) teta


kreditna karta

Finančné služby Kuko


mBank - ponuka pozicky, precerpanie, kreditne karty

Prezvonenie / Tichý hovor lubo


viac krat volali a ked som volal naspat nikto nedvihal...

Milka

volalai z tohto cisla kratko, pri volani spat nezdvihli

Prezváňanie (Prezvonenie / Tichý hovor) RH


Malo by sa to trestne stíhať!!!!

Prezvonenie / Tichý hovor St.Peter


iba prezváňaju

otravovanie (Telemarketing) duri


predstavia sa ako mbank ale pravdepodobne to bude nejaka firma ponukajuca ich sluzby. nechcu a ani vam nevedia pomoct, len vam nutia produkty z banky. este sa snazili popritom vymamit moje telefonne cislo a email. Mbank im ho zrejme priamo nedala tak ho chceli odomna aby ma mohli otravovat aj nadalej.

Finančné služby mbank


mbank alebo spoločnosť zastupujúca banku s ponukou ich produktov

Prezvonenie / Tichý hovor DJ


Aj mne teraz volali z tohto cisla, ked som zdvihla tak bolo na druhej strane ticho....tak som zlozila....samozrejme, naspat im volat nebudem :)

Len prezvonily (Prezvonenie / Tichý hovor) Zollty


Prezvonily a keď som volal spet nikto nedvyhol

otravujú (Telemarketing) mon


otravujú úplne zbytočne s ponukami, čo ma vôbec nezaujímajú. nepríjemné.

Nevyžiadaný hovor anička


volali ráno. Ked som volala naspäť , nikto sa tam viackrát neozýval. Keď niekto niečo chce má byť slušnejší. Zruším si u nich účet. Ak celá táto ekonomika stojí len na telemarketingoch, tak to za chvíľu skrachujeme ako Gréci.

Ako blokovať toto číslo?

Máme pre vás jednoduché riešenie! Nainštalujte si našu bezplatnú bezpečnostnú aplikáciu do vášho mobilného telefonu a už navždy sa ochráňte pred nevyžiadanými telefonáty!

Nehľadáte aj tieto čísla?

Pridať komentár


Ako zablokovať nevyžiadané hovory?

Máme pre vás jednoduché riešenie! Nainštalujte si našu bezplatnú bezpečnostnú aplikáciu do vášho mobilného telefonu a už navždy sa ochráňte pred nevyžiadanými telefonáty!

Stiahnuť z Google Play