Pre telefónne čísla vo vašej lokalite (United States) použite www.shouldianswer.com
Zatvoriť

Kto vám volal z 220912387 ?

+421 2/209 123 87 Slovakia, Bratislava
86 % negatívne
36 % Finančné služby

Telefónne číslo je hodnotené negatívne.. Máme 28 hodnotenie a recenzie pre toto telefónne číslo. 24 užívateľov ho označilo ako hodnotenie negatívne a 4 užívateľov s neutrálne hodnotením. Toto telefónne číslo je označené ako 10x Finančné služby, 9x Prezvonenie / Tichý hovor, 3x Nevyžiadaný hovor, 3x Telemarketing, 2x Obťažujúce volanie, 1x Prieskum.

Toto by malo byť číslo pevnej linky.Možné zápisy telefónneho čísla sú +421 2/209 123 87, 004212/20912387, 02/209 123 87, 02/20912387, +421220912387, tel:+421-2-209-123-87, +421 220912387, 220912387.

Ako blokovať toto číslo?

Máme pre vás jednoduché riešenie! Nainštalujte si našu bezplatnú bezpečnostnú aplikáciu do vášho mobilného telefonu a už navždy sa ochráňte pred nevyžiadanými telefonáty!

Recenzie pre telefónne číslo 220912387

Nenechávajte si tieto informácie iba pre seba! Prostredníctvom nášho formulára popíšte skúsenosti a Pomôžete aj ostatným užívateľom. Ďakujeme za váš príspevok.
Pridajte Vaše hodnotenie
kliknite sem pre zobrazenie formulára
Prosím, zvoľte hodnotenie!
Prosím, zvoľte kategóriu!
Prosím zadajte svoje meno alebo prezývku!
Prosím, zadajte váš komentár!

mBank (Finančné služby) kabel79


Otravne

Mbank (Obťažujúce volanie) Zuzana


Obťažujúce volanie

Nevyžiadaný hovor anonym


volali v nedelu o 12:30

Obťažujúce volanie adriankirahvi


Viakrat otravuju, vraj mBank nejaky prieskum, inokedy sa nikto neozve v telefone alebo clovek ani nestihne zodvihnut lebo len 2-3 krat zazvonia a zložia.

mBank (Nevyžiadaný hovor) Nosferatu


Zavolali a ponúkali vraj nejaký výhodný produkt ale najprv, že si potrebujú overiť, či som to ja aby som im povedal dátum narodenia. Tak som odpovedal, že ak oni volajú mne a ešte si pýtajú dátum narodenia, či to myslia vážne a tak som zložil. Zrejme nejaká agentúra. Nereagovať!!! Normálna spoločnosť v ktorej máte účet o Vás má všetky údaje a tak si pýtajú poprípade len začiatočné alebo koncové čísla alebo písmená. Toto je len vymámenie si ďalších údajov k menu a priezvisku aby mali kompletné osobné údaje. Osobne si myslím, že niekto z mBank posúva informácie o klientoch... ( Na zamyslenie pre spoločnosť mBank - toto im fakt zvyšuje dôveryhodnosť! ) :)

Finančné služby Vratko


mBank - marketing

Partner mBank (Prezvonenie / Tichý hovor) Jana


Cislo mi zvonilo, ale kym som vybrala mobil z vrecka, prestalo zvonit. Hned som volala naspat a nikto to nedvihol. Viackrat som sa neskor pokusala zavolat na to cislo a zistit kto mi volal, vzdy bezuspesne. Vecer som vygooglila, ze toto cislo patri partnerovi mBank, ktory vraj ma oznamovat klientom nove sluzby v ich ponuke. Zrejme ide o telemarketing pre mBank, ktory zabezpecuje nejaky ich externy partner.

Telemarketing Peter


Volali mi dvakrat. Prvykrat zena, odmietol som si vypocut ponuku benefitov "mbank",bol som v praci, nemal som cas. Na druhy den volali v rovnokom case, tento raz muz, arogantny, nutil ma vypocut si ponuku benefitov. Odmietol som, bol este arogantnejsi a pytal si odo mna datum narodenia. Nic som mu neposkytol a zlozil som. Mbank by mala tuto vec presetrit a spravit si poriadky.

Prezvonenie / Tichý hovor Ana


Iba prezvonili a zlozili

Prieskum Prego


odpovedať na otázky

mbank (Finančné služby) teta


kreditna karta

Finančné služby Kuko


mBank - ponuka pozicky, precerpanie, kreditne karty

Prezvonenie / Tichý hovor lubo


viac krat volali a ked som volal naspat nikto nedvihal...

Milka

volalai z tohto cisla kratko, pri volani spat nezdvihli

Prezváňanie (Prezvonenie / Tichý hovor) RH


Malo by sa to trestne stíhať!!!!

Prezvonenie / Tichý hovor St.Peter


iba prezváňaju

Nehľadáte aj tieto čísla?

Pridať komentár